Захист проектів.

Мета уроку:
Ø   формувати інформаційно-комунікативну компетентність під час підготовки та захисту проектів з теми «Розчини», «Електролітична дисоціація»,
Ø   впроваджувати проектну технологію навчання під час уроку,
Ø   розвивати дослідницькі якості учнів, логіку, вміння аналізувати, коректувати, робити висновки.
    Тип уроку: захист проектів.
  Форми й методи навчання: індивідуальна, парна, групова робота учнів по захисту проектів з використанням мультимедійної дошки.
    Обладнання: мультимедійна дошка, відеопрезентації проектів учнів.
Структура уроку:
I. Організаційний етап……………………………………………..1хв.
II. Актуалізація опорних знань………..……................................5хв.
III. Захист проектів………………………………………………..35хв.
IV. Підбиття підсумків уроку. Оцінювання учнів. Висновки.…3хв.
V. Домашнє завдання………………….……………………………..1хв.
ХІД УРОКУ
I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ЕТАП.
II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ.
III. ЗАХИСТ ПРОЕКТІВ.
                           Теми проектів.
                   Електроліти в сучасних акумуляторах.
1. Акумуляторна батарея, її будова та призначення.
2. Електроліти в сучасних акумуляторах.
3.Поради майбутнім автомобілістам.
                Виготовлення розчинів для надання медичної допомоги.
1. Розчини за фармацевтичною енциклопедією.
2. Розчини домашньої аптеки.
3. Правила зберігання та використання розчинів для медичної допомоги.
                    Дослідження рН грунтів певної місцевості.
1. Види грунтів, їхні особливості.
2. Дослідження рН грунтів певної місцевості.
3. Значення знань про рН грунтів для підвищення родючості грунтів.
                Дослідження впливу кислотності й лужності грунтів на розвиток рослин
1. Вплив підвищеної кислотності грунтів на розвиток рослин.
2. Вплив підвищеної лужності грунтів на розвиток рослин.
3. Регуляція рН грунту та родючість грунтів.
                      Дослідження властивостей природних індикаторів.
1. Які існують природні індикатори?
2. Дослідження природних індикаторів.
3. Практичне застосування природних індикаторів у побуті.
IV. ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ УРОКУ. ОЦІНЮВАННЯ УЧНІВ. ВИСНОВКИ.
V. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ.

Немає коментарів:

Дописати коментар